12 Czerwiec 2015
W dniu 1 czerwca 2015 r. w Łęce Opatowskiej miał miejsce niecodzienny Dzień Dziecka.

Koło teatralne działające przy Kole Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łęce Opatowskiej, z okazji Dnia Dziecka wystawiło spektakl pt. „Smok Wawelski” na podstawie opowieści pt. „O Smoku Wawelskim” Kornela Makuszyńskiego.

W wydarzeniu tym wziął udział m.in. Starosta Kępiński Witold Jankowski.

Specjalnymi gośćmi i jednocześnie wyjątkowymi widzami były dzieci uczęszczające do przedszkoli w Łęce Opatowskiej, Piaskach i Rakowie. Wystawione przedstawienie teatralne wzbudziło u nich wielki zachwyt i dało mnóstwo radości i powodów do uśmiechu.

Na zakończenie spotkania Starosta Kępiński Witold Jankowski złożył wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta oraz rozdał słodycze.

Niecodzienny Dzień Dziecka w Łęce OpatowskiejNiecodzienny Dzień Dziecka w Łęce OpatowskiejNiecodzienny Dzień Dziecka w Łęce Opatowskiej