30 Kwiecień 2014
Starostwo Powiatowe w Kępnie zorganizowało konkurs fotograficzny otwarty dla wszystkich fotografów amatorów – mieszkańców powiatu kępińskiego. Tematem przewodnim konkursu były cztery pory roku, a jego celem głównym ukazanie walorów powiatu kępińskiego na ich tle. Dodatkowo konkurs miał za zadanie pobudzenie mieszkańców do większej aktywności społecznej i wzajemnej integracji, a także zobrazowanie powiatu ich oczami.

Celem jaki postawiło sobie Starostwo Powiatowe była także chęć udokumentowania lokalnego dziedzictwa historyczno – kulturalnego m.in. w oparciu o fotografie, co pośrednio pokazało również zmiany, jakie zaszły na terenie powiatu kępińskiego w okresie minionych 15 lat.

Prace oceniała specjalnie powołana do tego celu komisja w czterech kategoriach głównych: wiosna, lato, jesień, zima. W podziale na następujące podkategorie: przyroda, inwestycje, obiekty architektoniczne.

Jury konkursowe w składzie: Marek Oreś – Sekretarz Powiatu, Agnieszka Biniek – naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu, Danuta Kupczyk – pracownik Starostwa Powiatowego, prywatnie fotograf, uwzględniając stronę techniczną, kompozycyjną i artystyczną zdjęć wyłoniło trzy najlepsze prace oraz przyznało kilka wyróżnień.

Konkurs wieńczyć będzie wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac, podczas której poznamy laureatów.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Wyróżnione prace w kategorii wiekowej do 18 roku życia.pdf 14-04-30 09:47 173.02KB pobierz plik: Wyróżnione prace w kategorii wiekowej do 18 roku życia.pdf
pdf Wyróżnione prace w kategorii wiekowej powyżej 18 roku życia.pdf 14-04-30 10:15 187.79KB pobierz plik: Wyróżnione prace w kategorii wiekowej powyżej 18 roku życia.pdf