07 Czerwiec 2013
Piknik pod chmurkąW dniu 06 czerwca 2013r. w Domu Pomocy Społecznej w Rzetni odbyła się impreza integracyjna - PIKNIK POD CHMURKĄ, która połączona była z zakończeniem II części inwestycji Starostwa Powiatowego w Kępnie „Termomodernizacja wraz z remontem budynku pawilonu mieszkalnego DPS w Rzetni”.

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Zarząd Powiatu Kępińskiego – Starosta Kępiński Pan Włodzimierz Mazurkiewicz, Wicestarosta Pan Ryszard Dachowski, członkowie zarządu Pan Piotr Hołoś, Pan Czesław Kokot, Pan Roman Siudy, główny wykonawca II części inwestycji FHU BRAWIX-BUD Pan Antoni i Marcin Wdowczyk, skarbnik powiatu Pan Marcin Trojak, Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa Pan Jerzy Dobrzyński, oraz zaproszeni goście z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej w Kochłowach oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Rzetni.
Zaproszeni goście mogli obejrzeć wykonane prace modernizacyjne w budynku pawilonu mieszkalnego, między innymi wykonaną nową elewację zewnętrzną, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, remont całego korytarza wewnątrz budynku, wymianę drzwi do pokoi mieszkalnych. Zaproszeni goście mogli również obejrzeć przygotowaną wystawę prac wykonanych przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.
W związku z imprezą integracyjną oraz obchodami Światowego Dnia Pocałunku mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Rzetni przygotowali dla zaproszonych gości krótki program artystyczny.
Nie zabrakło podczas imprezy integracyjnej również innych atrakcji jak wspólne grillowanie oraz wiele konkursów muzycznych.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.