10 Luty 2015
W dniu 10 lutego 2014 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie odbyło się uroczyste spotkanie z uczniami Technikum Gastronomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie. W spotkaniu udział wzięli m.in. Sekretarz Powiatu Kępińskiego Magdalena Osada oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie Andrzej Jóźwik.

Celem spotkania było podziękowanie uczniom za pomoc i współpracę podczas organizacji w dniu 31 stycznia 2015 r. w hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kępnie Noworocznego Spotkania z Mieszkańcami Powiatu Kępińskiego.

Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki oraz dyplomy wręczone przez Sekretarz Powiatu Magdalenę Osadę. Warto nadmienić, że słowa podziękowania skierowano także do dyrektora szkoły Zygmunta Nowackiego oraz opiekuna młodzieży Anny Brzykowskiej, dzięki którym Powiat Kępiński może pochwalić się tak zaangażowaną w działanie młodzieżą.

Spotkanie to było okazją do dyskusji oraz bliższego poznania uczniów ZSP Nr 1 w Kępnie.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.