19 Październik 2016

W dniu 17 października w Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyło się kolejne posiedzenie Rady Społecznej SPZOZ w Kępnie.

W posiedzeniu udział wzięli członkowie Rady, Dyrektorzy Szpitala w Kępnie, Poseł na Sejm RP Andżelika Możdżanowska, Burmistrz Miasta i gminy Kępno, Wójtowie gmin Powiatu Kępińskiego, Przewodniczący Komisji Zdrowia Wiktor Gruszka, dr Jakub Krawczyk oraz Stanisława Bachan.

Na spotkaniu przedstawione zostało sprawozdanie finansowe SPZOZ, wykonane inwestycje, zrealizowane prace remontowe i zakupy. Uczestnicy spotkania dyskutowali również o możliwościach rozwoju kępińskiego SPZOZ w kontekście zmieniających się przepisów dotyczących służby zdrowia. Członkowie rady podjęli uchwałę dotyczącą zmian w planie finansowym szpitala na rok 2016. Dyskutowano również o możliwościach stworzenia oddziału ortopedycznego, który  w znacznym stopniu podniósł by poziom świadczonych usług medycznych i zaspokoił potrzeby mieszkańców powiatu kępińskiego.

Nie znaleziono galerii.