05 Luty 2018

Anna Stempnin, Artur Jędrzejak i Przemysław Adamski - to zwycięzcy VII edycji Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego Sołtysów i Członków Rad Sołeckich o Puchar Starosty Kępińskiego, Witolda Jankowskiego. Tenisowa rywalizacja miała miejsce w niedzielę, 4 lutego w sali sportowej w Łęce Opatowskiej.

Turniej oficjalnie otworzył i powitał wszystkich zebranych zawodników Wójt Gminy Łęka Opatowska Adam Kopis oraz sołtys wsi Łęka Opatowska, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dariusz Gąszczak. Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Kępińskiej reprezentował prezes Stanisław Niechciał.

- Tenisowa rywalizacja sołtysów to już tradycja - mówi sołtys wsi Łęka Opatowska, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kępińskiego - Dariusz Gąszczak. - Jak co roku dopisali zawodnicy, a i poziom sportowej rywalizacji był naprawdę wysoki.

Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Kępnie, Urząd Gminy w Łęce  Opatowskiej oraz Sołtys i Rada Sołecka Łęki Opatowskiej.

Najlepsi zawodnicy w trzech kategoriach, w których toczyła się rywalizacja otrzymali puchary ufundowane przez Starostę Powiatu Kępińskiego Witolda Jankowskiego.

WYNIKI:

Sołtyski i członkinie rad sołeckich:

I miejsce Anna Stempin sołtys wsi Piaski
II miejsce Kinga Gąszczak   rada sołecka Łęka Opatowska