21 Październik 2016

III Międzypowiatowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych odbył się w Słupi pod Kępnem. Jego organizatorem był Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi oraz Caritas Diecezji Kaliskiej, a wśród osób podziwiających występy artystów znalazł się Starosta Kępiński - Witold Jankowski i członek Zarządu Powiatu Kępińskiego - Michał Błażejewski.

Naczelnym celem całego przedsięwzięcia była integracja środowisk osób niepełnosprawnych, promocja Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz osób z niepełnosprawnością.

Wśród występujących na scenie znaleźli się artyści reprezentujący Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie, Dom Pomocy Społecznej w Rzetni, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kępnie, Klub Seniora "Pod Żurawiem" w Kępnie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wieruszowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Osieku ,Warsztat Terapii Zajęciowej w Ostrzeszowie oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi.

Międzypowiatowy Przegląd  Twórczości Osób Niepełnosprawnych współfinansowany był przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Impreza odbyła się w sali OSP w Słupi, a na jej zakończenie na uczestników czekał tort i poczęstunek.

Nie znaleziono galerii.