20 Styczeń 2012
20.01.2012 w Galerii na Piętrze Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie nastąpiło przekazanie przez złotnika Pana Zenona Wróbla Kępińskiego Złotego Serduszka na ręce przedstawicieli Kępińskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Cena z licytacji przeprowadzonej na antenie Radia SUD w tym roku wyniosła 4500zł. Serduszko wylicytowała osoba pragnąca zachować anonimowość. W imieniu sztabu złote serduszko odebrał szef kępińskiego Sztabu WOŚP Wiesław Walas w obecności Wicestarosty Ryszarda Dachowskiego i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kępińskiego Wiktora Gruszki. Jubileuszowy XX Finał WOŚP był jednocześnie okazją do wspomnień, harcmistrz Wiktor Gruszka otrzymał podziękowanie za 10 lat wspierania akcji WOŚP, Pan Zenon Wróbel w tym roku wykonał 10-te złote serduszko, a dla Wiesława Walasa była to 20- ta akcja charytatywna WOŚP.