15 Czerwiec 2015
Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Każdy rodzic i opiekun dba, by jego pociecha śmiała się jak najczęściej. W związku z tym święto wszystkich dzieci, przypadające na 1 czerwca jest szczególnym dniem w kalendarzu.

Z tej okazji, w dniu 1 czerwca o wszystkich dzieciach pamiętało również Starostwo Powiatowe Kępnie. Wszystkie dzieci, które wraz z opiekunami odwiedziły budynek starostwa lub przechodziło obok niego otrzymały od Wicestarosty Kępińskiego Grażyny Jany kolorowe baloniki. Taki niecodzienny, „kolorowy urząd” był dla dzieci olbrzymią niespodzianką, a nieskrywana radość maluchów wywołana upominkami ubarwiła wszystkim dzisiejszy dzień.

Następnie Starosta Kępiński Witold Jankowski udał się do Przedszkola Samorządowego nr 2 w Kępnie, gdzie odwiedził uczęszczające tam dzieci. Wszystkie maluchy otrzymały od Starosty słodycze oraz drobne upominki Powiatu Kępińskiego. Taka wizyta dla wszystkich dzieci była niezwykłą niespodzianką, która dała wszystkim wiele radości i powodów do zadowolenia.

Radosny Dzień DzieckaRadosny Dzień DzieckaRadosny Dzień DzieckaRadosny Dzień DzieckaRadosny Dzień DzieckaRadosny Dzień DzieckaRadosny Dzień DzieckaRadosny Dzień Dziecka