07 Styczeń 2012

7 stycznia br. Starosta Kępiński – Włodzimierz Mazurkiewicz, korzystając z zaproszenia Wojewody Wielkopolskiego – Piotra Florka i Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Marka Woźniaka, wziął udział w noworocznym spotkaniu parlamentarzystów i samorządowców Wielkopolski. Podczas spotkania, które odbyło się w Auli UAM w Poznaniu, gospodarze wieczoru podsumowali rok 2011 oraz wyznaczyli najważniejsze zadania na rok bieżący. Jednym z głównych jest Euro 2012, a także realizacja inwestycji drogowej S-8.  Po części oficjalnej uczestnicy spotkania wysłuchali koncertu Filharmonii Poznańskiej, później był także czas na rozmowy w kuluarach.

Z powiatu kępińskiego w spotkaniu uczestniczyli również senator – Andżelika Możdżanowska oraz wójt Baranowa – Bogumiła Lewandowska – Siwek.