23 Grudzień 2014
W dniu 22 grudnia 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Kępnie obyło się spotkanie opłatkowe z podległymi Starostwu jednostkami organizacyjnymi, służbami, inspekcjami i strażami. Wśród zaproszonych gości znalazła się również Senator RP Andżelika Możdżanowska.

Starosta Kępiński Witold Jankowski oraz Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany złożyli wszystkim przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Wszystkim zgromadzonym specjalne życzenia złożyła także Senator RP.

Spotkanie to było okazją do dyskusji podsumowującej całoroczną pracę jednostek, wymianą doświadczeń oraz omówieniem planów na nadchodzący 2015 rok.

Spotkanie opłatkowe z jednostkamiSpotkanie opłatkowe z jednostkamiSpotkanie opłatkowe z jednostkamiSpotkanie opłatkowe z jednostkamiSpotkanie opłatkowe z jednostkami