16 Grudzień 2014
W dniu 15 grudnia 2014 r. odbyło się spotkanie robocze Rady Doradczo – Konsultacyjnej, w której skład wchodzić będzie Senator RP Andżelika Możdżanowska, Starosta Kępiński Witold Jankowski, Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany oraz włodarze gmin powiatu kępińskiego.

Celem spotkania było m.in. pogłębienie współpracy między gminami, omówienie problemów, z którymi spotykają się poszczególne gminy oraz wymiana zdobytych doświadczeń. Podczas zebrania ustalono, że spotkania rady odbywać się będą cyklicznie i za każdym razem w innej jednostce wchodzącej w jej skład.

Warto nadmienić, że wydarzenie to również miało charakter spotkania opłatkowego. Przybyli goście dzieląc się opłatkiem złożyli sobie nawzajem życzenia. Wszyscy zaproszeni otrzymali również drobne upominki od Starosty Kępińskiego. Niespodziankę dla wszystkich zgromadzonych miała również Senator RP Andżelika Możdżanowska, która wręczyła zebranym świąteczne podarunki.