16 Grudzień 2014
Z wizytą w Komendzie Powiatowej PSP
Starosta Kępiński Witold Jankowski oraz Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany w pierwszych dniach swojego urzędowania spotkali się pracownikami wydziałów miejscowych Starostwa Powiatowego w Kępnie, a także odwiedzili podległe Starostwu jednostki organizacyjne, służby, inspekcje i straże.

Podczas spotkań z ww. jednostkami rozmawiano o planach przyszłej współpracy i wizji ich dalszego rozwoju. Kierownicy jednostek pokazali swoje obiekty, pochwalili się osiągnięciami oraz omówili znaczące dla nich wydarzenia.

Takie spotkania wskazują, że nowy Starosta Kępiński Witold Jankowski oraz Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany są zaangażowani w pracę podległych podmiotów, chętni na wsłuchanie się w ich problemy oraz otwarci na ich dalszy rozwój. Dla kierowników jednostek i pracowników była to możliwość zaprezentowania najważniejszych zasad ich pracy oraz zasadniczej struktury działania.

Z pewnością tak otwarta współpraca z jednostkami powiatu będzie owocna i przyczyni się do rozwoju całego regionu.

Starosta i Wicestarosta przywitali pracownikówStarosta i Wicestarosta przywitali pracowników

Starosta i Wicestarosta przywitali pracowników oraz podległe jednostki