09 Styczeń 2015
W dniu 8 stycznia 2015 r. Starosta Kępiński Witold Jankowski uczestniczył w spotkaniu noworocznym, organizowanym tradycyjnie przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, ościennych samorządów, a także służb działających na terenie województwa wielkopolskiego. Biskupa Kaliskiego Edwarda Janiaka reprezentował na spotkaniu Biskup Pomocniczy Łukasz Buzun.

Jak podkreśla Starosta „Biskup Buzun mówił w swoim wystąpieniu, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wyborców i mamy teraz bagaż odpowiedzialności, o którym nie możemy zapominać. Ponadto, Starosta Kępiński Witold Jankowski przekazał od biskupa wszystkim mieszkańcom naszego regionu życzenia noworoczne.

Starosta na spotkaniu noworocznym z biskupemStarosta na spotkaniu noworocznym z biskupemStarosta na spotkaniu noworocznym z biskupem