11 Maj 2015
Listy gratulacyjne i upominki odebrali w piątek, 8 maja 2015 r. z rąk Starosty Kępińskiego - Witolda Jankowskiego i Wicestarosty - Grażyny Jany potrójny złoty medalista Mistrzostw Polski w Pływaniu Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” Kacper Władkowski oraz jego trener Łukasz Gruszka.

W spotkaniu wzięli także udział dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem – Beata Lebek oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie – Andrzej Jóźwik.

Kacper Władkowski  to uczeń Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem. W  swoim debiucie na Mistrzostwach Polski wywalczył trzy złote medale, płynąc na dystansie na 50 m i 100 m stylem grzbietowym. W dyscyplinie tej osiągnął swoje rekordy życiowe. Trzeci złoty medal  w krajowym championacie zdobył w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym reprezentując woj. wielkopolskie.

- Nie często zdarza nam się nagradzać  Mistrzów Polski – przyznał podczas spotkania Starosta Kępiński Witold Jankowski – Gratuluję naszemu mistrzowi, zdając sobie jednocześnie sprawę jak wiele wysiłku i ciężkiej pracy kosztować  musi taki sukces. Gratuluję także trenerowi  i dyrekcji szkoły, bo bez ich wsparcia o te złote medale byłoby pewnie bardzo trudno.