11 Marzec 2015
W dniu 9 marca 2015 r. Starostwo Powiatowe w Kępnie odwiedził niecodzienny gość – Tomasz Pawłowski zwany „Wędrowniczkiem”.

Pan Tomasz ma niecodzienne hobby, od 1991 odwiedza urzędy samorządowe w całej Polsce - gminne, miejskie i powiatowe. Wszystkie wizyty odnotowuje w swoich kronikach, a z każdego spotkania stara się robić pamiątkowe zdjęcia. Znają go chyba wszyscy samorządowcy w całej Polsce, on sam potrafi z pamięci wymienić imię, nazwisko, a nierzadko kadencję każdego odwiedzonego urzędnika w kraju.

W Starostwie Powiatowym w Kępnie gościł już po raz kolejny. Obecni włodarze powiatu złożyli własne adnotacje w pamiątkowej księdze Pana Tomasza oraz uwiecznili spotkanie pamiątkowym zdjęciem.

Tomasz „Wędrowniczek” z wizytą w Starostwie PowiatowymTomasz „Wędrowniczek” z wizytą w Starostwie Powiatowym