14 Październik 2016

13 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia nauczycielom Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrody wręczył Starosta Kępiński Witold Jankowski, który w imieniu władz powiatowych pogratulował wyróżnionym sukcesów, podziękował za trud i zaangażowanie w podnoszeniu jakości powiatowej oświaty a także złożył życzenia wszelkiej pomyślności dla  nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim.

W uroczystości wzięli udział: Wicestarosta Grażyna Jany, Przewodniczący Rady Stanisław Baliński, członkowie Zarządu Powiatu Krystyna Możdżanowska i Michał Błażejewski, sekretarz Magdalena Osada, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Nagrodzeni zostali dyrektorzy: Beata Lebek – ZSS w Słupi pod Kępnem i Andrzej Kowalczyk – ZSP Nr 2 oraz nauczyciele: Iwona Latańska i Karina Zalesińska z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Urszula Jóźwik i Marzena Kalinowska z ZSP Nr 1, Paweł Jakubczyk i Piotr Krymiec z ZSP Nr 2,  Anna Kłobuch z PPP oraz Ilona Brzezińska z ZSS w Słupi pod Kępnem.

W trakcie uroczystości prezes oddziału ZNP w Kępnie Wiktor Gruszka i były Prezes Roman Rychlewicz wręczyli wieloletnim działaczom odznaki za 50-letnią przynależność do związku. Wyróżnieni zostali: Marian Wawrzyniak (Kępno), Alfons Poślod (Wygoda Turkowska), Jan Płaza (Kępno), Kazimierz Hadryś (Baranów).

Na wniosek Starosty Kępińskiego nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała Danuta Stefańska, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. mjra H.Sucharskiego w Kępnie a Medalem Komisji Edukacji Narodowej wyróżniony został Andrzej Kowalczyk dyrektor ZSP Nr 2 w Kępnie.

Nie znaleziono galerii.