07 Marzec 2024
W trakcie zebrania
Walne zgromadzenie delegatów Gminnej Spółki Wodnej w Kępnie

W czwartek, 7 marca w sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym w Kępnie odbyło się walne zgromadzenie delegatów Gminnej Spółki Wodnej w Kępnie.

Na zebraniu zostało zatwierdzone m.in. roczne sprawozdanie z wykonania budżetu za rok 2023, udzielono absolutorium zarządowi spółki, uchwalono plan prac i budżet spółki na rok 2024 oraz wysokość składki członkowskiej.

W posiedzeniu udział wzięli: Starosta Kępiński - Robert Kieruzal, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Kępnie - Alina Frączek, Przewodniczący Zarządu Związku Spółek Wodnych w Kępnie - Wacław Żbikowski, Kierownik Biura Związku Spółek Wodnych w Kępnie - Joanna Ciura oraz Kierownik Nadzoru Wodnego w Kępnie – Monika Kania i Kierownik Nadzoru Wodnego w Wieruszowie - Grzegorz Wróbel.