10 Kwiecień 2019

Wicestarosta Alicja Śniegocka, przewodnicząca Rady Powiatu - Jolanta Jędrecka oraz członkowie Zarządu - Krystyna Możdżanowska i Marek Potarzycki reprezentowali  Powiat Kępiński  podczas Śniadania Wielkanocnego Gminy Kępno.

Spotkanie odbyło się we wtorek, 9 kwietnia w sali wiejskiej, w Świbie. Wśród gości pojawili się parlamentarzyści: wiceminister Andżelika Możdżanowska oraz poseł Jarosław Urbaniak. Obecny był także wicemarszałek województwa wielkopolskiego - Krzysztof Grabowski i wielu samorządowców. Licznie reprezentowani  byli także przedstawiciele  stowarzyszeń i organizacji.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Świbie oraz miejscowego przedszkola przygotowały okolicznościowy program artystyczny. Na stołach pojawiły się zaś świąteczne potrawy przygotowane przez członkinie miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.