22 Grudzień 2015

W dniu 18 grudnia 2015 r. odbyła się Międzygminna  Wigilia zorganizowana przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Wrota Wielkopolski, razem ze wszystkimi gminami powiatu kępińskiego.

Zebranych gości przywitali gospodarze spotkania - prezes LGD Wrota Wielkopolski Grzegorz Grzunka i wójt Gminy Bralin Roman Wojtysiak.

Wśród zebranych gości znaleźli się m.in. Starosta Kępiński Witold Jankowski, Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany, posłanki na Sejm RP Andżelika Możdżanowska i Bożena Henczyca.

Życzenia świąteczne i noworoczne złożył wszystkim zebranym m.in. Starosta Kępiński Witold Jankowski: - Chciałbym wszystkim tu obecnym, według stanu i godności, z całego serca życzyć dobrych, spokojnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim państwu tu zebranym oraz waszym najbliższym. Jako, że pewnie w takim gronie nie będziemy mieli okazji się spotkać, a 2016 r. jest tuż tuż, pozwolę sobie na wasze ręce złożyć życzenia noworoczne. Dobrych ludzi wokół siebie i spokojnego 2016 roku, dobrego roku - mówił starosta kępiński.

Po Bożonarodzeniowych życzeniach, wszyscy zebrani, zgodnie z wiekową polską tradycją łamali się opłatkiem, składając serdeczne świąteczne życzenia po czym zasiedli do wigilii. Spotkanie to było również okazją do dyskusji i wymiany wzajemnych doświadczeń.