06 Marzec 2014
Dnia 3 marca 2014 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt i Chłopców w Badmintonie w ramach „XV Licealiady 2013/2014". Do turnieju  przystąpiły po cztery reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców. Rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”.

Wśród dziewcząt zwyciężyła para z LO Nr I w Kępnie w składzie: Kamila Mączka i Marcelina Gogół.

Miejsce drugie zajęła para w składzie: Nikola Gabryś i Katarzyna Bogajewicz. Brązowe medale wywalczyła para w składzie: Agnieszka Kaczmarek i Dominika Wiorek. Obie pary reprezentują ZSP Nr 1 w Kępnie.

W kategorii chłopców Mateusz Wróbel i Kewin Nikolas to najlepsza para w turnieju reprezentująca barwy ZSP Nr 1 w Kępnie. Drugie miejsce przypadło parze z LO Nr I w Kępnie – Marcin Woźniak i Michał Szymczak. Trzecie miejsce wywalczyli Szymon Kaczmarzyk i Miłosz Sułkowski z ZSP Nr 1 w Kępnie.

Pamiątkowe medale i dyplomy dla każdej z uczestniczących w zawodach par wręczył w imieniu Starosty Kępińskiego Powiatowy Organizator Sportu  Adam Kłodnicki.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w BadmintonieDrużynowe Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie