28 Czerwiec 2013

28 czerwca to ostatni dzień zajęć lekcyjnych w szkołach. Przed uczniami upragnione wakacje. Także w szkołach prowadzonych przez Powiat Kępiński odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Dokonano podsumowania rocznej pracy, nagrodzono wyróżniających się uczniów, złożono podziękowania i życzenia. W dwóch szkołach obchody były  szczególnie uroczyste ze względu na pożegnanie odchodzących na emeryturę, wieloletnich pracowników, wicedyrektorów:  Jolanty Waliszewskiej w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. mjra H.Sucharskiego oraz Adama Mikołowskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1. Nie zabrakło gorących oklasków, wspomnień, wzruszeń i oczywiście łez. Ze strony samorządu powiatowego serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wzorową pracę w tym na stanowiskach kierowniczych złożył Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik.