12 Maj 2015
Krzysztof Skiba odebrał w sobotę, 9 maja okazały Puchar Starosty Kępińskiego za złowienie najcięższej ryby w Spławikowych Mistrzostwach Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Kępnie. W imieniu Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego wręczyła go Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany.

Zawody rozegrano pod honorowym patronatem Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Senator Rzeczypospolitej Polskiej Andżeliki Możdżanowskiej.

W wędkarskiej rywalizacji nad stawem Kopalnia wśród seniorów tryumfował Mirosław Linek. Za nim uplasowali się Robert Rozwadowski i Krzysztof Skiba.

W kategorii młodzieżowej równych sobie nie miał Mikołaj Glinkowski. Wyprzedził on Macieja Kłobusa i Marcina Tyszkiewicza.

-Gratuluję wszystkim udanych połowów, szczególnie rybom, które po zważeniu wylądowały w wodzie. Przekazuję również życzenia od Starosty Witolda Jankowskiego, który podziela i docenia Waszą pasję wędkarską - mówiła Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany.

Zawody Wędkarskie w KępnieZawody Wędkarskie w KępnieZawody Wędkarskie w Kępnie