30 Maj 2014
4 czerwca 2014 r. Wielkopolski InfoBus Europejskiego Funduszu Społecznego odwiedzi mieszkańców Powiatu Kępińskiego. W specjalnie oznakowanym autobusie zorganizowany zostanie mobilny punkt informacyjny.

Celem akcji jest dotarcie z informacją o efektach komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Podczas spotkania zostaną ukazane przykłady dobrych praktyk oraz rezultatów, jakie odnieśli mieszkańcy Wielkopolski dzięki skorzystaniu ze wsparcia Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Ponadto, podczas akcji pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu udzielać będą informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, np. w formie mikropożyczki na założenie działalności gospodarczej, a także unijnych szkoleń językowych oraz komputerowych. Ponadto, oferowane będą porady w zakresie wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego dla pracowników instytucji sektora oświaty zwolnionych po 31 grudnia 2012 r., przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn dotyczących zakładu pracy. Podczas wydarzenia przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży - quizy, gry, zabawy, warsztaty plastyczne związane z tematyką Unii Europejskiej oraz Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wielkopolski InfoBus EFS będzie czekał na mieszkańców powiatu na kępińskim rynku w godzinach od 12.00 do 15.00. Zapraszamy!

Kampania informacyjno - promocyjna Wielkopolski InfoBus EFS jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz