19 Styczeń 2015
W dniu 16 stycznia 2015 r. w hali widowiskowo-sportowej Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się „Jasełkowe Kolędowanie” przygotowane przez uczniów oraz nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. A. Tansmana z udziałem dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Kępnie.

W wydarzeniu tym udział wzięła m.in. Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciele samorządu gminnego. Natomiast uczestników tegorocznego „Jasełkowego Kolędowania” powitały organizatorki: Dyrektor Państwowej  Szkoły Muzycznej w Kępnie Magdalena Michalczyk oraz Dyrektor Przedszkola nr 2 Mirosława Boryczka.

Młodzi artyści rozwijający swoją twórczość w Szkole Muzycznej przy wsparciu swych nauczycieli wykonali solo i w zespołach instrumentalnych kolędy, pastorałki i inne znane utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Świąteczną atmosferę wzbogacił również występ chóru, a także gwiazdkowe dekoracje.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.