28 Czerwiec 2013

W Starostwie Powiatowym w Kępnie dokonano podsumowania Konkursu Multimedialnego „Powiat Kępiński w oczach młodego człowieka”. Pomysłodawczynią konkursu była P. Iwona Idzikowska - nauczycielka informatyki, a organizatorami ZSP Nr 1 oraz Starostwo Powiatowe w Kępnie.

Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz nagrodził prace dwóch uczniów: Klaudii Malik  z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego oraz Mikołaja Szymoniaka z Technikum Informatycznego ZSP Nr 1 w Kępnie. W spotkaniu wzięli także udział dyrektorzy wymienionych szkół: p. Danuta Stefańska i p. Zygmunt Nowacki oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik.

W trakcie dyskusji wymieniono spostrzeżenia i zastanawiano się nad tematem kolejnej edycji. Jak zapewnił Starosta Włodzimierz Mazurkiewicz konkurs nadal  będzie  wspierany przez Starostwo Powiatowe w Kępnie.