28 Grudzień 2023
kategoria:
Aktualności
Uczestnicy turnieju
Wójt Gminy Perzów Danuta Froń,  kapitan SP nr 2 w Kępnie odbiera puchar za zajęcie I miejsca w turnieju, Patryk Tuszyński, Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki
Wójt Gminy Perzów Danuta Froń, kapitan SP nr 2 w Kępnie odbiera puchar za zajęcie I miejsca w turnieju, Patryk Tuszyński, Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki
W trakcie turnieju
Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach "XXV Igrzysk Dzieci 2023/2024"

W czwartek, 21 grudnia w Zespole Szkół w Trębaczowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu w ramach "XXV Igrzysk Dzieci 2023/2024".

Do turnieju przystąpiło osiem reprezentacji szkół podstawowych z naszego powiatu. W wyniku rywalizacji sportowej pierwsze miejsce zajęła reprezentacja SP nr 2 w Kępnie, wygrywając w rzutach karnych z reprezentacją SP w Łęce Mroczeńskiej. Trzecie miejsce zajęła kępińska "Trójka", na czwartym miejscu uplasowali się gospodarze turnieju reprezentacja SP w Trębaczowie. Najlepszym bramkarzem został Jakub Owczarek -SP nr 3 Kępno, Jakub Dudziak to najlepszy zawodnik-SP Łęka Mroczeńska, najlepszym snajperem okazał się Mikołaj Stach-SP nr 2 Kępno. Pamiątkowe puchary i dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego  Roberta Kieruzala wręczyła Wójt Gminy Perzów Danuta Froń.