09 Listopad 2015

Dnia 6 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Ta dyscyplina sportu cieszy się dużyą popularnością wśród młodzieży, bowiem reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie w ubiegłym roku uplasowała się na drugim miejscu w Wielkopolsce. W tym roku szkolnym do zawodów przystąpiły trzy reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. W pierwszym spotkaniu zawodnicy z ZSP Nr 1 pokonali zawodników z LO Nr I 3:1. W drugim meczu gospodarze turnieju zdecydowanie odnieśli zwycięstwo 5:0 nad reprezentacją ZSP Nr 1 w Kepnie. W ostatnim meczu reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie wygrywając 2:0 ze "Starym Ogólniakiem" zagwarantowała sobie tytuł Mistrza Powiatu w "XVII Licealiadzie 2015/2016". Najskuteczniejszym zawodnikiem został Filip Latusek, najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Gola. Najlepszy bramkarz to Bartosz Kościelny. Wymienieni zawodnicy to reprezentanci ZSP Nr 2 w Kępnie.

Pamiątkową statuetkę dla zwycięzkiej drużyny, dypolmy i piłki do halówki dla wszystkich zespołów wręczył Starosta Kępiński Witold Jankowski.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.