14 Kwiecień 2015
 W dniu 10 kwietnia 2015 roku na boisku "Orlika" w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyły trzy reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu.

W pierwszym meczu reprezentacja z ZSP Nr 1 w Kępnie wygrała 2:1 z reprezentacją LO Nr I w Kępnie. W drugim meczu zawodnicy z ZSP Nr 2 w Kępnie zdecydowanie wygrali ze "starym Ogólniakiem" 5:1. W meczu o pierwsze miejsce reprezentanci ZSP Nr 2 w Kępnie wygrywając z reprezentacją ZSP nr 1 w Kępnie 3:1 uzyskali tytuł mistrza powiatu na rok 2014/2015 .

W XVI Licealiadzie najlepszym zawodnikiem został Patryk Słupianek z ZSP Nr 1 w Kępnie. Najlepszy bramkarz Wojciech Biniosek i najlepszy strzelec Filip Latusek to zawodnicy z ZSP Nr 2 w Kępnie.

Pamiątkową statuetkę dla najlepszej drużyny, dyplomy, piłki do piłki nożnej dla każdej z uczestniczących drużyn wręczył w imieniu Starosty Kępińskiego Witolda Jankowskiego Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie Andrzej Jóźwik.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.