16 Październik 2015

15 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrodzeni zostali dyrektorzy: Danuta Stefańska - LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Elwira Leśniewicz - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kępnie oraz nauczyciele: Joanna Brajer (ZSP nr 1), Zdzisław Podyma (ZSP nr 1), Daria Brajer-Działak (ZSP nr 2), Barbara Noculak (ZSP nr 2), Alicja Zimoch (ZSS w Słupi), Ewelina Karwacka (ZSS w Słupi), Małgorzata Kopacka (LO Nr I), Lidia Krzymińska (LO Nr I).

Nagrody wręczyli: Starosta Kępiński Witold Jankowski oraz Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany,  którzy gratulując sukcesów podziękowali za trud i zaangażowanie w podnoszeniu jakości powiatowej oświaty a także złożyli życzenia wszelkiej pomyślności dla  nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim. W uroczystości wzięli udział członkowie Zarządu Powiatu, Rady Powiatu oraz dyrektorzy placówek oświatowych.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.