26 Styczeń 2012
Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu, Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie zorganizowali Półfinał Rejonu Kaliskiego w Koszykówce Dziewcząt w ramach „XIII Licealiady 2011/2012”. Do Kępna przyjechały reprezentacje z I LO w Krotoszynie III LO w Kaliszu. Gospodynie czyli reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 1 w Kępnie wygrywając dwa mecze uzyskały awans do dalszych rozgrywek czyli do Finału Rejonu Kaliskiego, który  odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim pod koniec miesiąca stycznia. Najlepszą zawodniczką została Anna  Lewandowska, najskuteczniejszą zawodniczą  została Weronika Albert. Obie  zawodniczki to reprezentantki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie. Puchar, dyplomy dla uczestniczących drużyn wręczył w imieniu Starosty Kępińskiego Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie Adam Mikołowski.