Strona główna Wydarzenia
11 Wrzesień 2013
kategoria:
Aktualności

Podczas kolejnych Mistrzostw Policji w Półmaratonie wspaniały wynik uzyskała st. post. Kinga Zakręta z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. W Półmaratonie walczyła o najlepszy czas i ostatecznie, w kategorii kobiet, uplasowała się na III miejscu.

Dnia 08.09.2013 w Pile odbył się 23. Półmaraton Philipsa. Podczas tego Biegu rozegrane zostały  Mistrzostwa Policji w Półmaratonie. W zmaganiach kobiet st. post. Kinga Zakręta uplasowała się na III miejscu. Bieg ukończyła z czasem 1:40:21.

Start zawodniczki wspierał Powiat Kępiński, którego logo prezentowała ona podczas Półmaratonu.

To już kolejny w tym roku sukces tej policjantki. Zaledwie tydzień temu wywalczyła zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej w podobnym biegu, który odbył się w Górze.

W czerwcu br. zajęła natomiast III miejsce w XVII Międzynarodowych Mistrzostwach Policji w Półmaratonie Ustka – Słupsk 2013.