01 Grudzień 2011

W dniu dzisiejszym w hali KOSiR-u odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach "XIII Gimnazajady 2011/2012". Do turnieju przystąpiły cztery zespoły w kategorii dziewcząt i sześć drużyn w kategorii chłopców. Rozegrano osiemnaście spotkań gdzie wyłoniono najlepsze zespoły. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum Nr 1w Kępnie. Miejsce drugie przypadło Gimnazjum Nr 2 w Kępnie. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum z Opatowa. Czwartą lokatę zajęło Gimnazjum w Trzcinicy.

W kategorii chłopców:
I miejsce-Gimnazjum Nr 1 w Kępnie
II miejsce-Gimnazjum w Opatowie
III miejsce-Gimnazjum Nr 2 w Kępnie
IV miejsce-Gimnazjum w Mroczeniu
V-Vi miejsce Gimnazjum w Bralinie, Gimnazjum w Trzcinicy.

Pamiątkowe puchary i dyplomy w imieniu Starosty Kępińskiego Włodzimierza Mazurkiewicza
 wręczyli Dyrektor KOSiR-u Jan Sienkiewcz i Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.