13 Styczeń 2015
W dniu 9 stycznia 2015 r. odbyło się noworoczne spotkanie samorządowców i przedsiębiorców w Ostrzeszowie. Gospodarzami spotkania byli: poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb, starosta ostrzeszowski Lech Janicki i burmistrz Ostrzeszowa Mariusz Witek.

W spotkaniu tym wziął udział m.in. Starosta Kępiński Witold Jankowski. Z noworocznymi życzeniami przybyli także radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Mikołaj Grzyb, burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus oraz poseł na Sejm RP Bożena Henczyca.

W imieniu przedsiębiorców głos zabrał Wiesław Trzciński prezes firmy ICBS. Przedsiębiorca zaproponował utworzenie zespołu konsultacyjnego, który służyłby pomocą samorządowi lokalnemu. Celem jego funkcjonowania byłaby wymiana opinii na temat już zrealizowanych, aktualnie prowadzonych i dopiero planowanych inwestycji. Zaproponował on również organizowanie cyklicznych spotkań przedsiębiorców i samorządowców, w wyniku których samorządy mogłyby skorzystać z doświadczeń i rozwiązań przedsiębiorców.