14 Styczeń 2015
W dniu 14 stycznia 2015 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbyło się spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

W spotkaniu tym udział wzięła m.in. Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany, która wszystkim zgromadzonym przekazała najlepsze życzenia noworoczne. Błogosławieństwa wszystkim zgromadzonym udzielił zaproszony na tą wyjątkową uroczystość Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Marcina w Kępnie – ks. Kanonik Jerzy Palpuchowski. Spotkanie uświetnili swoją obecnością również przedstawiciele innych samorządów i instytucji działających na ternie powiatu kępińskiego.

Spotkanie to było okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń i omówienia perspektyw dalszego działania związku.

Powiązana galeria zdjęć:

Nie znaleziono galerii.