02 Sierpień 2013
Komunikaty

Niniejszym informujemy, iż na nowej witrynie Starostwa Powiatowego w Kępnie istnieje możliwość skorzystania z formularza „Napisz do starosty”.

Państwa korespondencja, wysłana przez poniższy formularz, trafi bezpośrednio do sekretariatu Starosty Kępińskiego.
Aby móc ją wysłać niezbędne jest uzupełnienie wszystkich wymaganych pól.

Upoważnieni pracownicy Starostwa postarają się niezwłocznie odpowiedzieć na każde prawidłowe pytanie. Wszystkie pytania są rejestrowane i katalogowane w systemie obiegu dokumentów, dlatego też prosimy zwrócić uwagę na to, że Wasze dane trafią do tej bazy.

Starostwo Powiatowe w Kępnie zastrzega sobie prawo do udzielania odpowiedzi na pytania, które spełniają poniższe wymogi:

• wskazanie osoby (imienia i nazwiska) od której pochodzą;
  • adresu (kodu pocztowego, miejscowości, ulicy i nr domu) tej osoby;
  • przedmiotu sprawy, której dotyczy;
  • e-mail lub telefon na odpowiedź zwrotną;

Pytanie zadane w innej formie, bez podania powyższych informacji nie będą uwzględniane jako korespondencja, na którą będzie można udzielić odpowiedzi.

Formularz dostępny jest pod adrsem: