02 Luty 2016
Komunikaty

W związku z pojawiającymi się informacjami nt. rzekomej prywatyzacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie informuję, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie jest najlepiej zarządzanym podlegającym pod Powiat szpitalem w regionie, znajduje się w stabilnej kondycji finansowej. Zarząd Powiatu Kępińskiego nie podjął i nie ma  zamiaru podejmować żadnych działań zmierzających do zmiany struktury własnościowej kępińskiego szpitala. Nadrzędnym celem Zarządu jest dalszy rozwój szpitala, co za tym idzie poprawa świadczonych usług i dobro pacjentów.

W związku z powyższym Zarząd Powiatu Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwe informacje pojawiające się wśród społeczności lokalnej oraz ich konsekwencje, w tym wprowadzanie obaw i konfliktów wśród personelu SP ZOZ oraz niepewności wśród pacjentów.