22 Luty 2016
kategoria:
Aktualności
Zdjęcie przedstawia osoby grające w piłkę siatkowąLicealiada 2015/2016

Dnia 12 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju.

Szkoły rywalizowały o Puchar Starosty Kępińskiego. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna ZSP Nr 1 (op. U. Jóźwik) przed drużyną ZSP Nr 2 (op. J. Musiał). Najlepszymi zawodniczkami wybrano M. Kwaśnik (ZSP Nr 1) oraz A. Możdżanowską (ZSP Nr 2), najlepszą bramkarką M. Rabiegę (ZSP Nr 1) a najwięcej bramek zdobyły I. Garbowska i K. Gąszczak (obie z ZSP Nr 1).  Wśród chłopców zwyciężyła drużyna ZSP Nr 2 (op. J. Musiał) przed ZSP Nr 1 (op. S. Bednarz). Najlepszymi zawodnikami wybrano K. Kleina (ZSP Nr 2) oraz N. Wylęgę (ZSP Nr 1), najlepszym bramkarzem D. Kemskiego (ZSP Nr 2). Natomiast najlepszym ze strzelców został T.Gąszczak (ZSP Nr 2).

W dniach 18-19 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej.

W kategorii dziewcząt I miejsce i puchar Starosty Kępińskiego zdobyła  reprezentacja ZSP Nr 1 (op. I. Nowicka). Na drugim miejscu uplasowała się drużyna LO Nr I (op. M. Falszewska) a trzecim ZSP Nr 2 (op. J. Stręk-Poszwa). Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano N. Gabryś (ZSP Nr 1). W kategorii chłopców zwyciężyła  drużyna  ZSP  Nr 1 (op. A. Kłodnicki) przed ZSP Nr 2 (op. L. Kempa) oraz LO Nr I (op. D. Lemanik). Najlepszymi siatkarzami wybrano B.Cudniewicza (ZSP Nr 1) oraz P. Wernera (ZSP Nr 2).