Strona główna Aktualności
19 Maj 2015
Senator RP Andżelika Możdżanowska – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Starosta Kępiński Witold Jankowski zapraszają 22 maja br. (piątek) na spotkanie dotyczące realizacji zadania: Budowa obwodnicy miejscowości Kępno w ciągu drogi ekspresowej S11 z udziałem Dyrektora Opolskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Pana Andrzeja Kałużnego oraz Dyrektora Poznańskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Pana Ryszarda Sikory.

Harmonogram wizyty:

Godz. 11:00 – wizja terenowa na węźle Myjomice / briefing prasowy

(wspólny wyjazd – biuro Senator RP Andżeliki Możdżanowskiej);

Godz. 12:00 – spotkanie otwarte - sala Sesyjna Starostwa Powiatowego w Kępnie – „Etapy realizacji Budowy obwodnicy miejscowości Kępno w ciągu drogi ekspresowej S11; stan prac na dzień dzisiejszy” – spotkanie z udziałem Samorządowców Gmin Powiatu Kępińskiego oraz mieszkańców;

Godz. 13:00/13.30  Rada Współpracy przy Staroście Powiatu Kępińskiego – spotkanie z Dyrektorami Oddziałów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu oraz Opolu dotyczące aktualnych problemów oraz stanu infrastruktury w Gminach Powiatu Kępińskiego.