02 Marzec 2023
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, członkowie komisji konkursowej oraz laureatka konkursu
Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, członkowie komisji konkursowej oraz laureaci konkursu
Komisja konkursowa oraz uczestnicy konkursu

23. Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej rozstrzygnięty

W czwartek, 2 marca 2023 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbył się 23. Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Wysoki poziom umiejętności wokalnych i językowych zaprezentowali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego
Nr I w Kępnie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych
Nr 2 w Kępnie.
Po wysłuchaniu dziewięciu utworów komisja konkursowa w składzie: Zuzanna Bonczol- studentka 3. roku wokalistyki estradowo-jazzowej, laureatka i finalistka wielu festiwali, konkursów i przeglądów muzycznych, Izabela Maciejewska- nauczycielka języka angielskiego w LO Nr I w Kępnie i Patrycja Kędzia- przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kępnie, przyznała nagrody główne i wyróżnienia.

Wyniki przeglądu przedstawiają się następująco:
1. miejsce- Amelia Jurczenia z LO Nr I,
2. miejsce- Zespół Hermit z LO Nr I,
3. miejsce- Nadia Moska z LO Nr I.

Wyróżnienie przyznano:
- Marcelinie Wiśniewskiej z ZSP Nr 1,
- Nicoli Łyczkowskiej z ZSP Nr 2.

Nagrody i dyplomy wręczyła Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia!