01 Wrzesień 2020
Starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka składają hołd poległym żołnierzom.
Przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Kępnie
Przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Kępnie składają hołd poległym żołnierzom.
Przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie
Przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie składają hołd poległym żołnierzom.
Harcerka składa hołd poległym żołnierzom.
Starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka, przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Kępnie oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.
We wtorek 1 września starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka złożyli kwiaty i znicz pod pomnikiem powstańców wielkopolskich i żołnierzy wojska polskiego na kępińskim cmentarzu parafialnym upamiętniając żołnierzy poległych na frontach wojennych. Hołd złożyli również przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Kępnie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.
1 września przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej i tragicznych wydarzeń związanych z atakiem na Polskę w 1939 roku przez hitlerowskie Niemcy i Związek Radziecki.
Pamiętajmy o wojennych bohaterach, dzięki którym możemy żyć w wolnym kraju.