16 Grudzień 2020
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka oraz dyrektor szpitala Beata Andrzejewska
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka
W środę 16 grudnia Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka przekazali do szpitala w Kępnie choinki na odziały szpitalne oraz złożyli życzenia pacjentom szpitala z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia za pośrednictwem dyrektor szpitala - Beaty Andrzejewskiej.

Choinki, które dziś przekazujemy pojawią się na wszystkich oddziałach szpitalnych mam nadzieję, że ten drobny element wprowadzi atmosferę świąt w szpitalu - podsumowuje starosta Robert Kieruzal.