15 Październik 2003
Dnia 15 października z okazji Dnia Edukacji w budynku Biblioteki Powiatowej miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Starosty Kępińskiego wyróżniającym się dyrektorom i nauczycielom placówek prowadzonych przez Powiat Kępiński.
|n|
|n|Nagrodzeni zostali:
|n|Ewa Jobczyk, Daniela Kałużna, Małgorzata Krzywda, Ewa Sinecka, Danuta Szpakowska, Adam Kłodnicki, Jan Kokot, Andrzej Kowalczyk, Janusz Pruchnicki, Czesław Wardęga, Krzysztof Wdowiak.
|n|Złotą odznaką Związku Nauczycielstwa Polskiego został wyróżniony p. Zygmunt Wieczorek wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Słupi. Obok wyróżnionych w uroczystości wzięli udział dyrektorzy szkół, przedstawiciele związków zawodowych, samorządu powiatowego ze Starostami i Przewodniczącym Rady Powiatu na czele.