22 Grudzień 2010
Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska" w Poznaniu wraz z Wydziałem Oswiaty, Kultuty, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Kępnie w dniu 21 grudnia 2010 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kępnie zorganizowali Finał Wielkopolski w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach "XII Licealiady 2010/2011" . Do zawodów przystąpiły trzy reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z województwa wielkopolskiego wyłonione z dwóch półfinałów. Każda z drużyn uczestniczących w turnieju rozegrała po dwa mecze.
Reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie pierwszy mecz rozegrała z reprezentacją ZSP w Koźminie Wielkopolskim gdzie uległa przyjezdnym wynikiem 13:19.
Drugi mecz rozegrały reprezentacje II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie i ZSP w Koźminie Wielkopolskim. Licealistki z Gniezna okazały się lepsze wygrywając 23:16. Ostatni mecz to potyczka pomiędzy gospodyniami  ZSP Nr 1 w Kępnie i II LO w Gnieźnie. Tutaj po raz drugi reprezentacja z II LO z Gniezna pokonała miejscowe dziewczyny 22:11. Pamiątkowe medale, grawertony, statuetki i dyplomy wręczali Prezes SZS "Wielkopolska" w Poznaniu Zdzisław Urbańczyk, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego Andrzej Jóźwik, Dyrektor ZSP Nr 2 w Kępnie Andrzej Kowalczyk.