08 Luty 2010

HIT Rubinowy otrzymał Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. zo.o  z Lipia – za wysoką jakość wyrobów wędliniarskich min. : pieczeń francuska, pasztet pieczony, pieczeń farmerska, kiełbasy: szlachecka, krucha, myśliwska, polska.
HIT Kryształowy – Urząd Miasta i Gminy Kępno – za rewitalizację Kępińskiego Rynku, osiągnięcia inwestycyjne w infrastrukturze sportowo – rekreacyjnej oraz współpracę z jednostkami pozarządowymi celem pozyskiwania środków zewnętrznych.
HIT Kryształowy – POLSERWIS Wojciech Liebner z Kępna – za dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.
HIT 2009 – „PISMAK” Wydawca Tygodnika Kępińskiego Sp.zo.o – za prowadzenie działalności wydawniczej przez 20 lat a szczególnie za organizację spotkań ekumenicznych trzech wyzwań.
HIT 2009 – „Meble – Laski” Sp. zo.o za produkcję zestawu sypialnego „ROMA”
Po raz pierwszy organizatorzy przyznali HIT Promocji Regionów 2009, którym wyróżniono min. Starostwo Powiatowe w Kępnie, co świadczy o popieraniu działalności przedsiębiorców i ich dokonań rynkowych.