19 Marzec 2003
Zarząd przyjął informację Kierownika Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa dotyczącą rozpoczęcia prac związanych z likwidacją  mogilnika, położonego w miejscowości Przybyszów. Rozpoczęcie prac nastąpiło 20 marca br.

W związku ze śmiercią dyrektora PZD w Kępnie - A. Owczarka, zarząd  podjął uchwałę w sprawie powierzenia do odwołania pełnienia obowiązków dyrektora PZD Bożenie Dziergwie.

Zarząd  zaakceptował wniosek Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji dotyczący dofinansowania szkolenia dla 15 nauczycieli wychowania fizycznego szkół ponadgimnazjalnych z zakresu przepisów halowej piłki nożnej.

Zarząd dyskutował nad zasadami funkcjonowania Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności w Ostrzeszowie.

Omówiono wniosek Starostów Województwa Wielkopolskiego w sprawie niezakontraktowanych świadczeń szpitalnych przez WRKCH na rok 2003 dotyczący odwołania zarządu WRKCH.
Zarząd po skonsultowaniu materiałów, podtrzymał to stanowisko.

Przewodniczący Zarządu  poinformował, iż przygotowana jest już szczegółowa wycena poszczególnych lokali "przychodni" przy ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 38.
Zarząd potwierdził sprzedaż lokalu nr 2 w tej przychodni za sumę 150 tys. zł.

Kolejno Zarząd podjął uchwałę w sprawie:
- wynajmu lokalu mieszkalnego w Liceum Ogólnokształcącym w Kępnie, ul. Dąbrowskiego 3 oraz ustalił stawki czynszu dla tego lokalu,
- układu wykonawczego budżetu powiatu rozpisanego na szkoły ponadgimnazjalne,
- oraz przeanalizował projekt uchwały w sprawie zmian budżetu i w budżecie powiatu.

Przewodniczący Zarządu poinformował, iż do sprzedania pozostały lokale mieszkalne w miejscowości Trzcinica, Słupia, Łęka Opatowska i Mikorzyn.