23 Maj 2023
Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Skarbnik Powiatu Kępińskiego Marcin Trojak, Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa Jerzy Dobrzyński, Anna Chleboś
Kolejne odcinki dróg do przebudowy

W poniedziałek, 22 maja podpisana została również umowa dotycząca prac drogowych w obrębie dwóch kolejnych odcinków dróg powiatowych. W ciągu najbliższych czterech miesięcy przebudowany zostanie odcinek drogi powiatowej nr 5677P w miejscowości Kierzno oraz odcinek drogi powiatowej 5601P łączącej Bralin, Lipnik i Czermin.
Wykonawcą zadania zgodnie z przeprowadzoną procedurą przetargową będzie firma Usługi Budowlane Anna Chleboś.
Wartość prac objętych umową to 1 764 073,62 złotych. Połowę kosztów pokryje dofinansowanie pozyskane przez Powiat Kępiński w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, pozostałą część sfinansuje powiat w ramach własnego budżetu.

Umowę ze strony Powiatu Kępińskiego parafowali starosta Robert Kieruzal oraz wicestarosta Alicja Śniegocka.