23 Czerwiec 2010
Koniec roku szkolonego jest doskonałą okazją do spotkania z uzdolnioną młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych powiatu kępińskiego. 23 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie odbył się drugi etap uroczystości wręczenia  Nagród Starosty Kępińskiego – Laureaci 2010.   Wyróżnienie to w formie listu gratulacyjnego oraz nagrody pieniężnej otrzymują uczniowie z wysoką średnią ocen, minimum 5.0 oraz uzyskujący co najmniej III miejsce na szczeblu wojewódzkim w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych. Z roku na rok liczba wyróżnionych wzrasta. Podczas uroczystości nagrodzonych zostało blisko 80 uczniów. Nagrody w towarzystwie członków Komisji Edukacji i Promocji Powiatu Kępińskiego, oraz Kierownika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji wręczali Starosta Kępiński Jerzy Trzmiel wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Kępińskiego Franciszkiem Trąpczyńskim.
Nazwa pliku Pobierz
LAUREACI 2010 - SREDNIA OCEN.pdf pobierz