"Marcinki" u Starosty
19 Wrzesień 2004
- kategoria:
- Aktualności

Listy gratulacyjne i sprzęt sportowy wręczył piłkarzom i działaczom Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Marcinki” Kępno, starosta kępiński Jerzy Trzmiel. |n|
|n|Spotkanie z zespołem prowadzonym przez trenera Piotra Hołosia miało miejsce w poniedziałek, 13 września. Drużyna „Marcinków” reprezentowała powiat kępiński w Turnieju Starostów Wielkopolski Południowej, w Pleszewie. Nasz zespół spisał się znakomicie zajmując wysoką, drugą lokatę.
|n|Zawodnicy i działacze „Marcinków” wręczyli staroście wywalczony w turnieju puchar. Prezes MUKS „Marcinki”, Aleksander Woźniak odebrał list gratulacyjny z podziękowaniami za godne reprezentowanie powiatu i sportową walkę.
Informujemy, iż obsługa klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Kępnie w zakresie rejestracji pojazdów funkcjonuje w systemie hybrydowym: można skorzystać z systemu kolejkowego lub umówić się na wizytę telefonicznie pod nr tel. 62 78 28 906