26 Październik 2023
ZSP nr 1- Wicemistrzowie Powiatu
ZSP Nr 1 w Kępnie- Wicemistrzowie Powiatu
Podczas turnieju

24 i 25 października 2023 roku w sali gimnastycznej ZSP Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych i Chłopców Szkół Podstawowych.

W kategorii dziewcząt i chłopców szkół średnich reprezentacje LO Nr I w Kępnie pewnie zwyciężyły i uzyskały awans do dalszych zawodów strefowych.

W kategorii chłopców szkół podstawowych bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Mroczenia, którzy wygrali wszystkie swoje mecze uzyskując tytuł Mistrza Powiatu.

Pamiątkowe puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn wręczyła Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Agnieszka Krysiak oraz Powiatowy Organizator Sportu Adam Kłodnicki.